Rozpis zápasů JARO 2010
8. kolo 03.04. a 04.04. 2010 | |||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
H1A0801 | Vítanov | Zaječice | 03.04. 09:00 | SO | Vítanov |
H1A0802 | Zaječice | Chrast | 03.04. 10:00 | SO | Vítanov |
H1A0803 | Chrast | Vítanov | 03.04. 11:00 | SO | Vítanov |
H1A0804 | Junior"A" | Načešice | 04.04. 09:00 | NE | Prosetín |
H1A0805 | Načešice | Junior"B" | 04.04. 10:00 | NE | Prosetín |
H1A0806 | Junior"B" | Junior"A" | 04.04. 11:00 | NE | Prosetín |
11. kolo 10.04. a 11.04.2010 |
|||||
Zápas |
Domácí |
Hosté |
Termín |
Den |
Hřiště |
|
|||||
H1A1101 |
Chrast |
Junior"A" |
10.04. 09:00 |
SO |
Luže |
|
|||||
H1A1102 |
Junior"A" |
Zaječice |
10.04. 10:00 |
SO |
Luže |
|
|||||
H1A1103 |
Zaječice |
Chrast |
10.04. 11:00 |
SO |
Luže |
|
|||||
H1A1104 |
SK CR |
Načešice |
11.04. 09:00 |
NE |
SK Chrudim |
|
|||||
H1A1105 |
Načešice |
Vítanov |
11.04. 10:00 |
NE |
SK Chrudim |
|
|||||
H1A1106 |
Vítanov |
SK CR |
11.04. 11:00 |
NE |
SK Chrudim |
|
První zápasy jsme zahájili na domácím hřišti a velmi úspěšně.
SK CHRUDIM - NAČEŠICE 6 : 1 ( Zvolánek 3, Vaníček 2, Vosecký 1 )
VÍTANOV - SK CHRUDIM 1 : 4 ( Zvolánek 4 )
12. kolo 17.04. a 18.04.2010 |
|||||
Zápas |
Domácí |
Hosté |
Termín |
Den |
Hřiště |
|
|||||
H1A1201 |
Načešice |
Junior"B" |
17.04. 09:00 |
SO |
Heř.Městec |
|
|||||
H1A1202 |
Junior"B" |
Zaječice |
17.04. 10:00 |
SO |
Heř.Městec |
|
|||||
H1A1203 |
Zaječice |
Načešice |
17.04. 11:00 |
SO |
Heř.Městec |
|
|||||
H1A1204 |
Junior"A" |
Vítanov |
18.04. 09:00 |
NE |
Prosetín |
|
|||||
H1A1205 |
Vítanov |
SK CR |
18.04. 10:00 |
NE |
Prosetín |
|
|||||
H1A1206 |
SK CR |
Junior"A" |
18.04. 11:00 |
NE |
Prosetín |
|
SK CHRUDIM - VÍTANOV 1 : 3 ( Zvolánek )
JUNIOR "A" - SK CHRUDIM 5 : 2 ( Zvolánek 4, Vítek 1 )
13. kolo 24.04.2010 |
|||||
Zápas |
Domácí |
Hosté |
Termín |
Den |
Hřiště |
|
|||||
H1A1301 |
Vítanov |
Junior"B" |
24.04. 09:00 |
SO |
Vítanov |
|
|||||
H1A1302 |
Junior"B" |
Junior"A" |
24.04. 10:00 |
SO |
Vítanov |
|
|||||
H1A1303 |
Junior"A" |
Vítanov |
24.04. 11:00 |
SO |
Vítanov |
|
|||||
H1A1304 |
Chrast |
SK CR |
24.04. 09:00 |
SO |
Luže |
|
|||||
H1A1305 |
SK CR |
Načešice |
24.04. 10:00 |
SO |
Luže |
|
|||||
H1A1306 |
Načešice |
Chrast |
24.04. 11:00 |
SO |
Luže |
|
Díky nízké účasti tyto zápasy dopadly velice špatně.
CHRAST - SK CHRUDIM 10 : 1 ( Novák V. )
SK CHRUDIM - NAČEŠICE 2 : 6 ( Novák V. 1, Kvapil 1 )
14. kolo 01.05. a 02.05.2010 |
|||||
Zápas |
Domácí |
Hosté |
Termín |
Den |
Hřiště |
|
|||||
H1A1401 |
Junior"B" |
Chrast |
01.05. 09:00 |
SO |
Skuteč |
|
|||||
H1A1402 |
Chrast |
Vítanov |
01.05. 10:00 |
SO |
Skuteč |
|
|||||
H1A1403 |
Vítanov |
Junior"B" |
01.05. 11:00 |
SO |
Skuteč |
|
|||||
H1A1404 |
Junior"A" |
SK CR |
02.05. 09:00 |
NE |
Prosetín |
|
|||||
H1A1405 |
SK CR |
Zaječice |
02.05. 10:00 |
NE |
Prosetín |
|
|||||
H1A1406 |
Zaječice |
Junior"A" |
02.05. 11:00 |
NE |
Prosetín |
|
15. kolo 08.05. a 09.05. 2010 |
|||||
Zápas |
Domácí |
Hosté |
Termín |
Den |
Hřiště |
|
|||||
H1A1501 |
Zaječice |
Načešice |
09.05. 09:00 |
NE |
Zaječice |
|
|||||
H1A1502 |
Načešice |
Vítanov |
09.05. 10:00 |
NE |
Zaječice |
|
|||||
H1A1503 |
Vítanov |
Zaječice |
09.05. 11:00 |
NE |
Zaječice |
|
|||||
H1A1504 |
Chrast |
SK CR |
08.05. 09:00 |
SO |
Luže |
|
|||||
H1A1505 |
SK CR |
Junior"B" |
08.05. 10:00 |
SO |
Luže |
|
|||||
H1A1506 |
Junior"B" |
Chrast |
08.05. 11:00 |
SO |
Luže |
|
CHRAST - SK CHRUDIM 5 : 3 ( Zvolánek 3, Vašíček 1 )
SK CHRUDIM - JUNIOR "B" 3 : 8 ( Zvolánek 2, Vašíček 1 )
16. kolo 15.05. a 16.05.2010 |
|||||
Zápas |
Domácí |
Hosté |
Termín |
Den |
Hřiště |
|
|||||
H1A1601 |
Načešice |
Vítanov |
15.05. 09:00 |
SO |
Heř.Městec |
|
|||||
H1A1602 |
Vítanov |
Zaječice |
15.05. 10:00 |
SO |
Heř.Městec |
|
|||||
H1A1603 |
Zaječice |
Načešice |
15.05. 11:00 |
SO |
Heř.Městec |
|
|||||
H1A1604 |
Junior"B" |
Chrast |
16.05. 09:00 |
NE |
Skuteč |
|
|||||
H1A1605 |
Chrast |
SK CR |
16.05. 10:00 |
NE |
Skuteč |
|
|||||
H1A1606 |
SK CR |
Junior"B" |
16.05. 11:00 |
NE |
Skuteč |
|
CHRAST - SK CHRUDIM 0 : 1 ( Zvolánek )
SK CHRUDIM - JUNIOR "B" 3 : 2 ( Zvolánek 2, Vaníček 1 )
17. kolo 22.03. a 23.05.2010 |
|||||
Zápas |
Domácí |
Hosté |
Termín |
Den |
Hřiště |
|
|||||
H1A1701 |
Vítanov |
Načešice |
22.05. 09:00 |
SO |
Vítanov |
|
|||||
H1A1702 |
Načešice |
SK CR |
22.05. 10:00 |
SO |
Vítanov |
|
|||||
H1A1703 |
SK CR |
Vítanov |
22.05. 11:00 |
SO |
Vítanov |
|
|||||
H1A1704 |
Junior"A" |
Zaječice |
23.05. 09:00 |
NE |
Prosetín |
|
|||||
H1A1705 |
Zaječice |
Chrast |
23.05. 10:00 |
NE |
Prosetín |
|
|||||
H1A1706 |
Chrast |
Junior"A" |
23.05. 11:00 |
NE |
Prosetín |
|
NAČEŠICE - SK CHRUDIM 1 : 11 ( Zvolánek 4, Kulhánek 3, Vaníček 2, Vašíček 1 )
SK CHRUDIM - VÍTANOV 3 : 5 ( Zvolánek 3 )
18. kolo 30.05.2010 |
|||||
Zápas |
Domácí |
Hosté |
Termín |
Den |
Hřiště |
|
|||||
H1A1801 |
Zaječice |
Junior"B" |
30.05. 09:00 |
NE |
Zaječice |
|
|||||
H1A1802 |
Junior"B" |
Načešice |
30.05. 10:00 |
NE |
Zaječice |
|
|||||
H1A1803 |
Načešice |
Zaječice |
30.05. 11:00 |
NE |
Zaječice |
|
|||||
H1A1804 |
SK CR |
Junior"A" |
30.05. 09:00 |
NE |
SK Chrudim |
|
|||||
H1A1805 |
Junior"A" |
Vítanov |
30.05. 10:00 |
NE |
SK Chrudim |
|
|||||
H1A1806 |
Vítanov |
SK CR |
30.05. 11:00 |
NE |
SK Chrudim |
|
SK CHRUDIM - JUNIOR "A" 17 : 2 ( Zvolánek 12, Vaníček 1, Vosecký 1, Kvapil 1, Novák 1, Novotný 1 )
VÍTANOV - SK CHRUDIM 7 : 10 ( Zvolánek 3, Vašíček 2, Novotný 1, Vaníček 1 )
19. kolo 05.06.a 06.06.2010 |
|||||
Zápas |
Domácí |
Hosté |
Termín |
Den |
Hřiště |
|
|||||
H1A1901 |
Junior"B" |
Zaječice |
06.06. 09:00 |
NE |
Skuteč |
|
|||||
H1A1902 |
Zaječice |
SK CR |
06.06. 10:00 |
NE |
Skuteč |
|
|||||
H1A1903 |
SK CR |
Junior"B" |
06.06. 11:00 |
NE |
Skuteč |
|
|||||
H1A1904 |
Chrast |
Junior"A" |
05.06. 09:00 |
SO |
Luže |
|
|||||
H1A1905 |
Junior"A" |
Načešice |
05.06. 10:00 |
SO |
Luže |
|
|||||
H1A1906 |
Načešice |
Chrast |
05.06. 11:00 |
SO |
Luže |
|
20. kolo 12. 06. a 13.06.2010 |
|||||
Zápas |
Domácí |
Hosté |
Termín |
Den |
Hřiště |
|
|||||
H1A2001 |
SK CR |
Chrast |
13.06. 09:00 |
NE |
SK Chrudim |
|
|||||
H1A2002 |
Chrast |
Junior"B" |
13.06. 10:00 |
NE |
SK Chrudim |
|
|||||
H1A2003 |
Junior"B" |
SK CR |
13.06. 11:00 |
NE |
SK Chrudim |
|
|||||
H1A2004 |
Vítanov |
Zaječice |
12.06. 09:00 |
SO |
Vítanov |
|
|||||
H1A2005 |
Zaječice |
Načešice |
12.06. 10:00 |
SO |
Vítanov |
|
|||||
H1A2006 |
Načešice |
Vítanov |
12.06. 11:00 |
SO |
Vítanov |
|
SK CHRUDIM - CHRAST 5 : 2 ( Zvolánek 3,Vaníček 1, Svoboda T. 1 )
JUNIOR "B" - SK CHRUDIM 7 : 1 ( Zvolánek )
21. kolo 19.6. a 20.06.2010 |
|||||
Zápas |
Domácí |
Hosté |
Termín |
Den |
Hřiště |
|
|||||
H1A2101 |
Zaječice |
Chrast |
20.06. 09:00 |
NE |
Zaječice |
|
|||||
H1A2102 |
Chrast |
Vítanov |
20.06. 10:00 |
NE |
Zaječice |
|
|||||
H1A2103 |
Vítanov |
Zaječice |
20.06. 11:00 |
NE |
Zaječice |
|
|||||
H1A2104 |
Načešice |
Junior"B" |
19.06. 09:00 |
SO |
Heř.Městec |
|
|||||
H1A2105 |
Junior"B" |
Junior"A" |
19.06. 10:00 |
SO |
Heř.Městec |
|
|||||
H1A2106 |
Junior"A" |
Načešice |
19.06. 11:00 |
SO |
Heř.Městec |
|
TURNAJE JARO 2010
SOBOTA – 8.5. – 8:00 – Turnaj ročníku 2002
SK Chrudim
SOBOTA – 20.6. – 8:00 – Turnaj ročníku 2000
Pardubice ,,Pod Vinicí“
SOBOTA – 20.6. – 8:00 – Turnaj ročníku 2002
Pardubice ,,Na Dolíčku“
SO + NE – 26. a 27.6. – 8:00 - Turnaj ročníku 2000
SK Chrudim